تولید ملی بر مبنای فناوری بومی

كليه تجهیزات پکو - زیسکو بر مبنای فناوری بومی و مطابق با نیازهای روز مصرف کنندگان طراحی وتولید میگردند .و استفاده از اخرین تکنولوژی و استفاده از بهترین قطعات مبنای طراحی و تولید هر دستگاه میباشد.

آغاز فروش ویژه با شرایط منحصر بفرد محصولات کجلدال,سوکسله, فیبر و اسکرابر به مدت محدود

جهت دریافت شرایط و قیمتها به بخش فروش ویژه در همین صفحه مراجعه فرمایید.

 

                ضمانت بدون قید وشرط و خدمات سریع و مداوم

كليه تجهیزات زیسکو - پکو دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش میباشند که این خدمات در سریعترین زمان ممکن و بصورت مداوم و پایدار به مشتریان عزیز بصورت شبکه یکپارچه در سراسر کشور ارائه میگردد.

ادامه مطلب

    گواهینامه های معتبر بین المللی

كليه تجهیزات پکو-زیسکو تحت استاندارد های ایزو 13485و17025 و 2009-9001 تولید و عرضه میگردند .

گالري تصاوير پکو

آون (فور) دیجیت...
Image Detail دانلود تصویر

دیگر خدمات

لیست قیمت

جهت دریافت قیمت بروز هر دستگاه متن ((قیمت = دستگاه مورد نظر))...
ادامه مطلب...

فروش ویژه محصولات

سری جدید سیستمهای کجلدال با برند زیسکو با شرایط فروش ویژه...
ادامه مطلب...

تصاویر محصولات

  • ax3.jpg
  • ax4.jpg
  • ax5.jpg
  • AX6.jpg
  • کلدال.jpg
tutorial

The Gantry Framework operates at the template core, providing all the base features and functionality. Prominent features include the extensive and user friendly template interface, plus mobile modes for iPhone and Android.

Color Chooser Controls

tutorial

ColorChooser allows you to modify the color scheme easily. Choose from light/dark modes as well as full color controls over other backgrounds, text, links and patterns.

Read More

گالري ویدئو

نمایش ویدئو نحوه کار تجهیزات

about us

تواناییها و فعالیتها

تجهیزات آزمایشگاهی پکو در سال 1379 و پس از چند سال تحقیق و پژوهش در زمینه تجهیزات تخصصی و عمومی آزمایشگاهی و با در اختیار داشتن تیم و مجموعه ای قوی و متخصص این صنعت تاسیس گردید و از بدو فعالیت با توجه به داشتن واحد تحقیق و توسعه و بررسی کابردی بازار مصرف و درک نیازمندیهای مشتریان نسبت به طراحی و تولید انواع تجهیزات عمومی و تخصصی آزمایشگاههای تشخیص طبی ,صنایع غذایی , دام و طیور , کشاورزی, آب و خاک , نفت و گاز , دارویی و بهداشتی و آموزشی و تحقیقاتی تا کنون اقدام و با کیفیت و بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار میداد . از سال 92 با بوجود آمدن تیم قوی و با تجربه در عرصه تولیدات تخصصی آزمایشگاهی این شرکت با زیر مجموعه قرار گرفتن تحت نام و برند زیسکو و با جذب سرمایه های جدید اقدام به تولید تجهیزات تخصصی (که اکثرا وارداتی بوده )نمود و با بومی سازی تکنولوژی و گسترش و نوسازی و به روز رسانی شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش و با درک صحیح از نیاز مشتریان و تحت اصل مشتری مداری فصل جدیدی را آغاز نمود .

کلیه دستگاههای برند زیسکو با کیفیت بالا و دارای فن آوری بومی و مطابق با تکنولوژی روز طراحی و تحت استانداردهای ایزو 13485و17025و9001 تولید و کنترل کیفی شده و به سرعت به بازار مصرف منتقل میگردند.

کلیه تجهیزات زیسکو دارای 10 روز استرداد وجه در صورت نارضایتی مشتری بوده و دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش میباشند.