تولید ملی بر مبنای فناوری بومی

كليه تجهیزات پکو - زیسکو بر مبنای فناوری بومی و مطابق با نیازهای روز مصرف کنندگان طراحی وتولید میگردند .و استفاده از اخرین تکنولوژی و استفاده از بهترین قطعات مبنای طراحی و تولید هر دستگاه میباشد.

آغاز فروش ویژه با شرایط منحصر بفرد محصولات کجلدال,سوکسله, فیبر و اسکرابر به مدت محدود

جهت دریافت شرایط و قیمتها به بخش فروش ویژه در همین صفحه مراجعه فرمایید.

 

                ضمانت بدون قید وشرط و خدمات سریع و مداوم

كليه تجهیزات زیسکو - پکو دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش میباشند که این خدمات در سریعترین زمان ممکن و بصورت مداوم و پایدار به مشتریان عزیز بصورت شبکه یکپارچه در سراسر کشور ارائه میگردد.

ادامه مطلب

    گواهینامه های معتبر بین المللی

كليه تجهیزات پکو-زیسکو تحت استاندارد های ایزو 13485و17025 و 2009-9001 تولید و عرضه میگردند .

گالري تصاوير پکو

آون (فور) دیجیت...
Image Detail دانلود تصویر

دیگر خدمات

لیست قیمت

جهت دریافت قیمت بروز هر دستگاه متن ((قیمت = دستگاه مورد نظر))...
ادامه مطلب...

فروش ویژه محصولات

سری جدید سیستمهای کجلدال با برند زیسکو با شرایط فروش ویژه...
ادامه مطلب...

تصاویر محصولات

  • ax3.jpg
  • ax4.jpg
  • ax5.jpg
  • AX6.jpg
  • کلدال.jpg

گالري ویدئو

نمایش ویدئو نحوه کار تجهیزات

about us

تواناییها و فعالیتها

تجهیزات آزمایشگاهی پکو در سال 1379 و پس از چند سال تحقیق و پژوهش در زمینه تجهیزات تخصصی و عمومی آزمایشگاهی و با در اختیار داشتن تیم و مجموعه ای قوی و متخصص این صنعت تاسیس گردید و از بدو فعالیت با توجه به داشتن واحد تحقیق و توسعه و بررسی کابردی بازار مصرف و درک نیازمندیهای مشتریان نسبت به طراحی و تولید انواع تجهیزات عمومی و تخصصی آزمایشگاههای تشخیص طبی ,صنایع غذایی , دام و طیور , کشاورزی, آب و خاک , نفت و گاز , دارویی و بهداشتی و آموزشی و تحقیقاتی تا کنون اقدام و با کیفیت و بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار میداد . از سال 92 با بوجود آمدن تیم قوی و با تجربه در عرصه تولیدات تخصصی آزمایشگاهی این شرکت با زیر مجموعه قرار گرفتن تحت نام و برند زیسکو و با جذب سرمایه های جدید اقدام به تولید تجهیزات تخصصی (که اکثرا وارداتی بوده )نمود و با بومی سازی تکنولوژی و گسترش و نوسازی و به روز رسانی شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش و با درک صحیح از نیاز مشتریان و تحت اصل مشتری مداری فصل جدیدی را آغاز نمود .

کلیه دستگاههای برند زیسکو با کیفیت بالا و دارای فن آوری بومی و مطابق با تکنولوژی روز طراحی و تحت استانداردهای ایزو 13485و17025و9001 تولید و کنترل کیفی شده و به سرعت به بازار مصرف منتقل میگردند.

کلیه تجهیزات زیسکو دارای 10 روز استرداد وجه در صورت نارضایتی مشتری بوده و دارای یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش میباشند.